Bożonarodzeniowe Etykiety na Wino.


Święta to czas składania życzeń, wymiany prezentów sprawiania sobie nawzajem radości. Jednym ze sposobów na takie dzielenie się świąteczną atmosferą są okolicznościowe etykiety na wino.

Duffy & Partners kompania designerska z Minneapolis w Minnesocie rozdaje na przykład na święta pięknie ozdobione butelki wina promując tym samym wizję firmy. Bardzo nam się podoba niefrasobliwa, elegancka grafika i zabawne życzenia na tych naklejkach.

 

 

Moulton’s Market of Amherst jako dodatek do kolekcji „Winter Merlot” proponuje wino „Amherst Village”. Ta specjalnie zaprojektowana etykieta przedstawia ośnieżony krajobraz miejscowości Amherst wraz z pięknie udekorowanę choinkę w tle.

 

Nie ma bardziej odpowiedniego czasu w roku na pokazanie lojalnym klientom  i oddanym pracownikom jak bardzo nam na nich zależy oraz ile dla nas znaczy współpraca z nimi.  Butelka wina z etykietą zaprojektowaną specjalnie z myślą o nich napewno na długo pozostanie  wszystkim w pamięci.

Niektóre firmy jako prezent świąteczny dla klientów oferują darmowe projekty etykiet do ściągnięcia na swoich stronach internetowych. Eleganckie wzory obwolut są łatwo personalizowalne. Drukujesz wybrany wzór etykiety, wycinasz i oklejasz naokoło butelki  przy użyciu dwustronnej taśmy klejącej. Voilà!

 

 

I jeszcze życzenia z humorem. Studio graficzne Buddy obdarowuje klientów i przyjaciół aromatycznym, świątecznym winem w wyjątkowych butelkach. Butelki mają nadrukowane życzenia świąteczne bezpośrednio na szkle,  życzenie po życzeniu, a całość graficznie wygląda zupełnie jak oznaczenia pojemności. Idea projektu – Im więcej ubywa wina tym serdeczniejsze otrzymujesz życzenie!

 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s