Sześć powodów dla których warto drukować cyfrowo.1. Koszt. Dzięki temu, że w przypadku druku cyfrowego nie trzeba przygotowywać form drukarskich, koszty druku cyfrowego są bardzo niskie w porównaniu z drukiem konwencjonalnym. Jeżeli więc chciałbyś wydrukować stosunkowo małą ilość etykiet (1 – 50 000) zawsze lepiej opłaca się to zrobić z wykorzystaniem druku cyfrowego.
2. Wydruk próbny. Czyli nie kupuj kota w worku  Zamawiajac zestaw darmowych prób drukarskich przed rozpoczęciem produkcji (dodatkowe zestawy dostępne są za opłatą) otrzymasz próbę wydrukowaną na maszynie, przy użyciu takiej samego materiału, na którym będą drukowane etykiety. Jeszcze przed uruchomieniem produkcji widzisz dokładnie jak wyglądać będzie twoja docelowa etykieta.
3. Prędkość. Etykiety mogą być wydrukowane zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia produkcji – bezpośrednio z komputera na który jedynie należy przenieść projekt w wersji elektronicznej. Dzieki temu etykiety będą szybciej gotowe do zastosowania w lansowaniu twoich najnowszych produktów.
4. Personalizacja. Drukując mały nakład etykiet, na każdej możesz umieścić inne informacje. Etykiety personalizowne czyli druk zmiennych danych w pełni tego znaczenia. Druk cyfrowy z łatwością sobie z  poradzi z przygotowaniem  różnych wersji projektu.
5. Łatwa i szybka możliwość nanoszenia zmian i nowych informacji na wczesniej zaprojektowane etykiety. Niezastąpione w kreowaniu produktów promocyjnych czy sezonowych.
6. Jakość. Etykiety drukowane cyfrowo cechują się wysoką rozdzielczością i żywymi barwami. Rożnicę od razu widać w kolorach i szczegółach etykiet.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s