Metalizowane etykiety na tuby.


Najnowsze surowce oraz coraz to lepsze metody drukowania sprawiają, że pojawiają się coraz to nowoczesniejsze technologie i rozwiazania w dziedzinie tub kosmetycznych. Dobry projekt graficzny, interesujący materiał etykiety i funkcjonalność opakowania – to  niezbędne elementy do aby produkt utrzymał się  na wysoce konkurencyjnym rynku kosmetycznym.
Aby wykreo
wać unikalny produkt i podnieść rangę wizerunku marki – proponujemy metalizowaną folię elastyczną jako rozwiązanie dla etykiet tub kosmetycznych. Elastyczne folie rozciągliwe są najlepszym rozwiązaniem w produkcji etykiet na tuby z których produkt jest wyciskany, a więc materiał etykiety musi być równie elastyczny.
Co wyjątkowe dla tej konkretnej foli to fakt że wierzchnia warstwa etykiety jest metalizowana nadąjc całości unikalny blask szlachetnych kamieni. Błyszczące etykiety o wysokim połysku mogą być wykonane w wielu kolorach i odcieniach. Idealne rozwiązanie dla luksusowych produktów do pielęgnacji ciała, szczególnie  w nadchodzącym okresie swiątecznym!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s