Etykiety na Halloween.


“Tajemniczy i niebezpieczny”… hm… któżby nie chciał żeby tak o nas mówiono… A jeśli nie o nas samych to przynajmniej o trunku serwowanym przez nas na Halloween-owej imprezie. Nie, tak?
Czekaliśmy z napisaniem artykułu o Halloween aż do teraz, aby przypadkiem kogoś nie zdenerwować uporczliwym nawoływaniem do okolicznościowych imprez i świątecznych zakupów… W końcu już teraz w naszych centrach handlowych można wypatrzeć dekoracje i upominki Bożonarodzeniowe, a kostiumy i dynie na Halloween to już chyba tak od Sw. Anny 😉
W każdym razie, Halloween już za tydzień, więc oto proszę:

Etykiety na Halloween.
Oczywiście zawsze można kupić już gotowe smakołyki udekorowane odrażającymi duchami i ociekąjace “krwia” upominki, ale ile zabawy z przygotowaniem takowych samemu!
Jaki kolwiek napój, najlepiej krwisto-czerwony, będzie świetnie wyglądał przelany do eleganckiej butelki i ozdobiony odstraszająca naklejką.  np taką:
Inny sposób to użycie kupionego w sklepie wina i zaklejenie  etykiety zupełnie nową. Uwaga. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach:

Tak samo można udekorować wydrukowanymi przez nas naklejkami inne słoiki i pojemniki ze smakołykami, którymi mamy zamiar gościć przyjaciół lub podarować w prezencie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s