7 Pomysłów na wyjątkowe, personalizowane wesele.


Personalizacja wesela to wspaniały pomysł, który pomoże wam i waszym gościom przeżyć tą uroczystość w bardzo osobisty sposób. Dekoracje z użyciem specjalnie dla was zaprojektowanych naklejek i etykiet weselnych podkreślą podniosłość chwili, której to właśnie wy jesteście najważniejszą częścią. Naklejki i etykiety weselne mogą być użyte jako motywy przewodnie, dzięki którym ślub i wesele zyskają swój odrębny, wyjątkowy charakter.
Proponujemy kilka pomysłów:1. Zaproszenia wyjątkowe jak wy sami.
Elementy charakterystyczne dla motywu przewodniego powinny występować w każdym aspekcie ślubu i wesela – począwszy od zaproszeń, a skończywszy na podziękowaniach dla gości. Zaproszenia z naklejkami ze zdjęciem narzeczonych i dekoracyjnymi naklejkami adresowymi podkreśli stylizację w jakiej utrzymana jest wasza uroczystość.2.Menu Weselne lub Program Uroczyśtosci.
Unikalnym pomysłem jest zaprezentowanie gościom programu całej ceremonii z wyszczególnionymi imionami i rolą najważniejszych gości – a dla dodania calości artystycznego charakteru – ozdobienie broszury foto-naklejkami każdej z wymienionych postaci. Jeśli decydujecie się na menu weselne, możecie także przyozdobić je naklejkami z waszymi inicjałami.

3.Muzyka!
Plyta CD z muzyką graną na waszym weselu, lub po prostu ulubionymi kawałkami pana i panny młodej. Zaprojektuj okładkę lub naklejkę na płytę, aby pasowała do stylistyki waszego wesela.

4.Wizytówki z imonami gości.
Bileciki z imionami gości na stołach weselnych utrzymane w podobnej gamie barw i spójne z resztą dekoracji dzięki zdobięcym je naklejkom ślubnym.

5. Prezenty i podarki dla gości.
Doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności gościom jest obdarowanie ich prezentami udekorowanymi waszymi imionami lub zdjęciem. Może to być słodki wypiek, eleganckie migdały w karmelu lub pudełko czekoladek, wyposażone w etkietkę, na której będą widnieć wasze imiona i data ślubu, lub zdjęcie.

6.Wino i alkohol weselny.
Zaprojektuj i wydrukuj oryginalną etykietę na butelki weselnych trunków. Inwencja należy do was. Oryginalne pomysły to umieszczenie na etykiecie artystycznie przetworzonego zdjęcia zakochanych, zdjęcia z dziecinstwa, fotografie w tonacjii sepii lub czarno białe – pełne staroświeckiego uroku. Wykorzystajcie szkic przedstawiający kościół, w którym odbędzie się ceromonia ślubna, zatrudnijcie artystę aby narysował wasz portret, albo profil waszych sylwetek. Wykreujcie oryginalną lub dowcipną nazwę dla waszego wina!

7. Dekoracje stołu.
Dekoracje stołu, takie jak świece, wazony kwiatowe, a wreszcie kieliszki – łatwo staną się jedyne w swoim rodzaju – dzięki przeźroczystym naklejkom noszącym wasze inicjały czy motywy dekoracyjne .

Personalizacja za pomocą specjalnie przez was stworzonych naklejek i etykiet stanowi doskonałe zwieńczenie stylizacji ślubu i wesela. Nadanie waszej uroczystości wyjątkowego i bardzo osobistego charakteru, sprawi, że na długo pozostanie ona w pamięci waszej rodziny i gości.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s