Pij z umiarem, śmiej się do rozpuku!


I jeszcze jeden sposób na zwrócenie uwagi klienta na daną markę wina. Tym razem poprzez sprytne użycie humoru! Tyle jest w tej chwili różnych rodzajów win w sklepach, i gdy przychodzi do wyboru konkretnego wina , czemu nie sięgnąć po butelkę, której etykieta śmieszy i intryguje. Kupując takie wino „z przymróżeniem oka” mamy nadzieję, że rozśmieszymy tym również naszych gości. A jeśli poszukujemy wina na prezent – dowcipna naklejka rozbawi calą imrezę i może nawet postawi nas w samym centrum uwagi całego towarzystwa. To by dopiero było fajnie!
I tak, oto kilka win, które pomogą nam pochwalić się świetnym poczuciem humoru:
Jak czytamy na samej etykiecie „wyjątkowo ciężkie” wino – „Fat Bastard” ( „Gruby Drań”). Swietna nazwa, i śmieszny, gruby hipopotam , pod którego ciężarem aż się ugina naklejka!

Przypadkowy błąd drukarski, przyczynił się do nowej nazwy „oops”

Lubisz robić głupie miny? Okazuje się, że teraz możesz stroić śmieszne miny na butelce wina.  BYO – Build Your Own („Zrób To Sam”) to marka win wyposażona w zabawne naklejki z częściami twarzy zaprojektowana przez studio The Creative Method.
Boarding Pass Shiraz („Karta Pokładowa”) wino  wyprodukowane przez R Wines winery. Najlepsza  moim zdaniem część to rysunkowe instrukcje (zaprojektowane na wzór instrukcji awaryjnych) wyjaśniające jak delektować się winem w samolocie.
Wino idealne na imprezę Halloween, oraz na prezent dla wielbicieli horrorów – “Dracula’s Blood” („Krew Drakuli”). Etykieta z ociekającymi krwią literami, a samo wino pochodzące z Transylwaniiw Rumuni… Strach się bać…
Grzechem byłoby nie spróbować TAKIEGO wina!  „7 Deadly Zins” („Siedem Grzechów Głównych”) . Gra słów w języku angielskim: „zin” – skrót od  wina Zinfandel, brzmiący równocześnie jak słowo „sin” – grzech.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s