Kiosk z naklejkami.


Natrafiliśmy niedawno w internecie na krótki artykuł o kiosku z naklejkami. Co za świetny pomysł! Podobnie jak punkt fotograficzny czy kiosk z usługami kserokopii, kiosk z naklejkami oferuje natychmiastowy produkt – tym razem są to naklejki. Ulokowany w często odwiedzanym centrum handlowym pozwala na szybkie wykonanie nieskomplikowanych projektów graficznych. Do wyboru jest kilka wzorów kształtow naklejek, wzory z ilustracjami graficznymi, do tego klient sam pisze krótki tekst w wybranej przez siebie czcionce. Drukowanie odbywa sie na miejscu i naklejki sa gotowe w niespełna godzinę!
Wśród klientów są narzeczeni drukujacy swoje inicjały, które będą umieszczone na zaproszeniach, oraz podarunkach dla gości weselnych, drobni przedsiębiorcy potrzebujący naklejek z nazwą i adresem firmy, no i oczywiście dzieciaki! Co za radość z posiadania własnych, prawdziwych naklejek z ulubinym bohaterem kreskówek lub idolem muzycznym!
Kiosk z naklejkami – co za genialny pomysł!
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem personalizowanych naklejek i etykiet, odwiedź stronę  naszej drukarni:  http://etykietypiorunem.pl/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s