Personalizowane naklejki identyfikacyjne.


Zgodnie z prawem Murphy’ego –
zawsze gubimy te rzeczy na których nam właśnie szczególnie zależy aby ich nie zapodziać…

Nasze prababcie miały na to sposób – żmudnie wyszywane haftem inicjały na ubraniach i chusteczkach do nosa jasno okreslały co do kogo należy.  Dziś nikt nie miałby ani czasu ani cierpliwości na wyrafinowaną kaligrafie za pomocą igły i kordonka.
Tu z pomocą mogą przyjść etykietki identyfikacyjne. Używane przez kompanie i instytucje do znakowania wartościowych przedmiotów i urządzeń pomagają w określeniu wlaściciela i lokalizacji danej rzeczy. Szczególnie znakowanie takich rzeczy jak notebooki, telefony, wszelkiego rodzaju dobra ruchome, które przemieszczają się wraz z uzytkownikiem.
Dzięki naklejkom wiemy co do kogo należy i w razie zagubienia mamy pewność że znalazca będzie wiedział do kogo je zwrocić.
Inne miejsce gdzie takie nalepki z nazwą firmy i adresem świetnie się sprawdzają to kluby sportowe i wszelkiego rodzaju wypożyczalnie.
Niezastapione są też w życiu codziennym szczególnie do podpisywania imieniem i nazwiskiem ubrań, przyborów szkolnych czy ekwipunku wakacyjnego dla dzieci. Wodoodporne, niezmywalne i niezwykle trwałe są łatwym sposobem na oznakowanie wszelkich przedmiotów codziennego użytku.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem takich naklejek na potrzeby Twojej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://etykietypiorunem.pl/

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s